4. Dětský den bez hranic

04.06.2011 20:56

    Na sobotu 28.5. jsme se všichni moc těšili a chystali jsme se,jak si letošní dětský den užijeme. Bohužel to tentokrát nevyšlo a i když mělo být dle předpovědi polojasno, sluníčka jsme se nedočkali a valil se na nás déšť. Nejsme ale z cukru, proto jsme vydrželi a nevzdali to. Stejně jako my pořadatelé to nevzadli i někteří rodiče s dětmi, kterým špatné počasí nemůže zkazit náladu a kteří se vody nebojí. Stejně tak neodradil déšť ani ty, kteří účinkovali v doprovodném programu.

    Byla to Lucie Pešková s koněm Gram. Ta nám předvedla ježdění v dámském sedle a měli jsme se možnost o tomto stylu i něco přiučit. Jen nám bylo líto jejího krásného kostýmu, který promokl a byl celý od písku. Lucka vystoupení nedokončila, jelikož se spustila průtrž, ale slíbila, že pokud to půjde, přijede příští rok znovu. Dalším vystupujícím byla paní Jana Pucherová, která opět předvedla své pejsky při tanci se psem. Jí a jejím border koliím tolik energie a radosti z pohybu závidíme!! Tímto za vystoupení moc děkujeme.

    Děti také soutěžily: házely na cíl, skládaly puzzle, hrály tichou poštu atd.. Došlo i na přenášení míčku na pálce, skákání přes překážky a jiné. Všem dětem, které vydržely a zúčastnily se patří obdiv.

    Na závěr dorazili dokonce i svitavští záchranáři. Všechny děti se schovaly do sanitky, kde měly možnost dozvědět se spoustu zajímavých a užitečných věcí. Záchranářům za ukázku jejich práce moc děkujeme!!!

    Doufejme, že příští rok budeme mít na počasí větší štěstí. Přesto jsme byli ale spokojeni, že jsme zvládli i mokrou variantu a myslím, že spokojeni byly i přítomné děti s rodiči. Poděkování patří Pony Clubu Praha za věcné ceny, které využijeme i na dalších akcích. Dále rodině Kubíčkových za občerstvení, Vertexu Litomyšl za finanční podporu, paní Anně Petrové za nachystání soutěží a všem ostatním,kterým špatné počasí nevadí!!!

 

 

 

Kontakt

Občanské sdružení hiporehabilitace Baneta

oshbaneta@seznam.cz

Sídlo: Zahradní 41, Svitavy, 56802

Provozovna: Stáj Pucher, Janov u Litomyšle 61, 569 55

IČO 27047784

Mgr. Hana Onderková 736/157794

Vyhledávání

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode