2. Maškarní den s koňmi

14.12.2010 20:49

 V sobotu 20.11. jsme pořádali 2. Maškarní den s koňmi. Program začal stejně jako předloni na dvoře u Pucherů, kde se všem přítomným předvedly naše "maskované" kobylky. A opravdu se bylo na co dívat. První na přehlídkové molo vyrazila Heka coby rychlý Stripes vedená žokejkou Kačkou. Pruhovaný zebrokůň vzbudil zaslouženě velký aplaus. Svou rychlost nám bohužel nepředvedl, ale my víme, že ďábelsky rychlý dokaže opravdu být (hlavně při nedovoleném opouštění vyhrazeného prostoru čili ohrady:-)).

 Druhým účinkujícím byla Freka alias Kačenka, kterou doprovázel malý Matýsek s Albertem. Komedii S tebou mě baví svět jistě netřeba představovat:-). Velký úspěch měly hlavně XXL Pampers pleny čtyřnohé Kačenky:-).

 Další se předvedla včelka Mája Baneta s včelkou Májou Hankou. Baneta molo málem přelítla, až jí upadla tykadla:-). Posledním účinkujícím byly plavčice Celtis a Petra. Obě byly vybavené rovnou na pláž, i když listopadové teploty tomu nenasvědčovaly:-). Promenádu ukončila společná přehlídka všech 4 koňských a 4 lidských dam za doprovodu písně Čtyři koně ve dvoře:-).

Poté se všichni přítomní odebrali na sál Rychta, kde začal maškarní rej a dovádění. Program zahájili žáci Speciální školy v Lanškrouně, kteří nám představili příběh Z deníku kocoura Modroočka. Jejich vystoupení nemělo chybu a bylo oceněno velkým potleskem. Po skončení představení měly všechny děti možnost kocoura Modroočka samy namalovat. Všem z lanškrouna moc děkujeme!!

A dále už se tančilo a tančilo, soutěžilo a bavilo, jedlo a pilo. Masek bylo spousta a protože byly všechny úžasné, nejlepší jsme nehodnotili a ceny obdržely všechny děti. Celým programem provázel pan král David 1.. Patří mu za to obrovský dík!!!!

 Za všechny organizátory, a že jich nebylo málo, musím říct, že jsme se opět řádně vyřádili:-) Celé odpoledne jsme zvládli a zvládly ho i naše koňské hvězdy přehlídkového mola, i když by mě zajímalo, co si asi o nás myslí:-), i když je nejspíš už nedokáže hned tak něco překvapit:-). Takže za rok snad opět na viděnou v Janově!!!!

   

Kontakt

Občanské sdružení hiporehabilitace Baneta

oshbaneta@seznam.cz

Sídlo: Zahradní 41, Svitavy, 56802

Provozovna: Stáj Pucher, Janov u Litomyšle 61, 569 55

IČO 27047784

Mgr. Hana Onderková 736/157794

Vyhledávání

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode